čtvrtek 18. prosince 2014

O běhacích prázdninách

Asi jste si všimli, že v poslední době nesdílím moc běhacích zážitků.


V posledních týdnech se víc než na běh zaměřuji na hubnutí a posilování. Každý týden jsem chodila běhat pětku s Rungo.cz v Lužánkách, ale šlachy po letním tréninku na závod stále občas cítím. Proto si dávám s během pauzu.

Poslední zachycená váha byla 101,7 kg a dokud nebude pod 100 kg, nevyběhnu. Měla bych to stihnout do půlky ledna, kdy si chci zaběhnout Rungo.cz Uklouzanou pětku v rámci Zimního běhu na Blaník. O týden později mi bude třicet, což je taková moje meta, dokdy se chci stát "docentkou" (rozuměj vážit méně než 100 kg).

Na FB proto v poslední době postuju spíš průběh a výsledky hubnutí, jako třeba dosažení velikosti 46, nakoupení věcí pro zimní sporty atd. Chápu, že ne pro všechny je toto zajímavé téma, ale pokud jste někdy hubnuli, asi si dokážete představit, jakou má člověk radost, když si po více než osmi letech může koupit v normálním obchodě kalhoty nebo ve sportovním obchodě vybavení na lyže a když může dokonce jet lyžovat, protože už to fyzicky zase zvládne.

V poslední době je tedy méně běhání, ale o to víc hubnutí a radosti z výsledků - dlouho jsem to na oblečení nepoznávala a teď skokově zjišťuji, co všechno se změnilo, a chci se o to s vámi podělit :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat